Новости

06.08.16, 10:00
П'ятдесят ліричних полотен

В серпневі спекотні дні шанувальників реалістичного образотворчого мистецтва буде радувати виставка робіт кіровоградського художника Фелікса Полонського.

06.08.16, 12:00
​Літопис Чорноліського краю пером нашого земляка

Письмові джерела свідчать, що в нашому краї у минулому відбувалися напрочуд цікаві події

06.08.16, 14:10
Упорство и взаимопомощь: в спортивном клубе «Борец» - новый красивый зал

За полтора месяца спортсмены произвели настоящую «декоммунизацию» старого заброшенного помещения

07.08.16, 10:00
Чехочинські творчі зустрічі пройшли за участі кропивничан

Переможці фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами представляли Україну на ювілейному ХХ Міжнародному пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» який організував Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIDUS» (Республіка Польща)....

07.08.16, 12:00
У Кропивницькому замайорів олімпійський прапор!

Минулої п’ятниці на площі перед міською радою відбулася урочиста церемонія підняття олімпійського прапора з нагоди відкриття XXXI Літніх Олімпійських Ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія)....

07.08.16, 14:00
Устинівка святкувала 25 років Пожежного депо

Днями у містечку Устинівка відбулися урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці введення в експлуатацію нового пожежного депо Державної пожежно-рятувальної частини №22 Управління ДСНС України у Кіровоградській області....

07.08.16, 16:00
Фестиваль американського кіно пройшов у Кропивницькому

Майже сотня шанувальників кіно зібралася минулої п’ятниці у Льотній Академії, щоб подивитися американські документальні фільми у рамках фестивалю «Незалежність», що його провели організатори – команда «American Film Showcase» та Посольство США в Україні....

08.08.16, 10:00
Матч помилок і втрачених нагод

"Зірка" поступилась донецькому "Олімпіку"

08.08.16, 12:00
Маєте плани на кінець серпня?

ToyVoClub запрошує відсвяткувати День незалежності на Дністрі

08.08.16, 14:00
Персональні знижки школярам

Розпочався останній місяць літа і вже саме час подбати про підготовку до нового навчального року. Чималеньку суму потрібно виділити батькам з бюджету на підготовку до 1 вересня. ПриватБанк та мережа магазинів “Карандаш” пропонують жителям Кіровоградщини суттєво зекономити на шкільних покупках....