Новости

17.08.16, 12:00
Как изменились цены на аренду квартир в Киеве за последние полгода?!

Многие выпускники Кировоградской области поступили в этом году в столичные вузы и у их родителей сейчас новая "головная боль" - где и как снять квартиру?!...

18.08.16, 10:00
Банк здійснив мрію кропивничанки!

Кропивничанка Неллі Мосешвілі отримала в подарунок омріяний смартфон від ПриватБанку - Samsung GT-19152 (Galaxy Mega 5.8)....

17.08.16, 14:00
До якої автошколи подати документи?

Від рівня викладання в автошколі певною мірою залежатиме доля майбутнього автомобіліста. Від неправильних підходів інструкторів до процесу навчання, у новоспеченого автолюбителя може з’явитись відчуття страху до водіння. Тож у багатьох людей часто виникає питання, до якої автошколи подати документи?...

17.08.16, 16:00
Вечірка Anime пройшла на "Ура!"

Літня вечірка у форматі "Anime and KPop" пройшла у "Берлозі"....

17.08.16, 18:00
Карта покемонов стала доступна в нашем городе

В Кировограде (Кропивницком) стала доступна, первая в своем роде, интерактивная карта с информацией о расположении покемонов из игры Pokémon Go....

18.08.16, 12:00
«Зірка» U-14 – срібний призер турніру пам’яті Андрія Куценка

У середу було зіграно заключні ігри, а також відбулось нагородження переможця та призерів турніри і кращих гравців.

18.08.16, 16:00
Кіровоградська школа мистецтв - серед 50 кращих в Україні

Український центр оцінювання якості освіти склав рейтинг загальноосвітніх закладів за результатами зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, що було проведено у 2015 році

19.08.16, 10:00
Два фильма покажут в "Портале" до официальной премьеры

Администрация кинотеатра приготовила приятный подарок всем жителям города ко Дню независимости

18.08.16, 18:00
Кропивницький збирає пластунів

Цьогорічний всеукраїнський військово-патріотичний табір “Легіон” присвячується спецназівцю Євгену Подолянчуку

19.08.16, 12:00
На площі Героїв Майдану - квітковий прапор

На площі Героїв Майдану закінчили роботу над великим прапором України з квітів.