Новости

11.10.16, 12:00
Шанс на життя

У Кропивницькому на фестивалі в підтримку онкохворих дітей зібрали майже п’ятдесят тисяч гривень

11.10.16, 14:00
Журнал "ЛанруЖ" уже в городе

Свежий номер ждет своих читателей

11.10.16, 16:00
Програмісти з Кропивницького виграли 25 тисяч гривень на найбільшому хакатоні України.

Проект Hackathon.best отримав визнання і ввійшов у 30 кращих проектів змагань

12.10.16, 16:00
Костянтин Яринич пропонує створити у місті мурал

Краща ідея буде втілена на одному з мурів нашого міста.

12.10.16, 10:00
 Директори шкіл - рушії змін у сільських громадах

У теплий осінній день 10-го жовтня у селі Високі Байраки (Кіровоградський район, неподалік від міста Кропивницький) відбулася чудова зустріч - на території школи зібралися майже два десятки директорів шкіл з усього району...

13.10.16, 12:00
Київстар підключив до 3G понад 3000 населених пунктів

На сьогодні 3G-інтернетом Київстар можуть скористатися майже 22 млн мешканців України в 3011 містах і селищах. Це найбільша територія 3G серед GSM-операторів, що отримали у лютому 2015 ліцензії на надання послуг за новою технологією зв’язку....

13.10.16, 10:00
Ми – за безпечні канікули, а Ви?

У житті є речі, які за цінністю не можна порівняти ні з чим іншим. Одна з них – здоров’я і безпека дітей....

13.10.16, 14:00