Новости

15.06.19, 18:00
​Грип: 64 летальних випадки в Україні, 10 – на Кіровоградщині

Такою є сумна статистика епідсезону з грипу 2018|2019 рр. Це тільки одна з цифр, що прозвучали під час семінару на тему: «Здійснення дозорного епіднагляду за грипом в Кіровоградській області», що відбувся за ініціативи фахівцівКНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради»...

16.06.19, 12:00
Чотири мільйони доларів витратили за місяць у Кропивницькому на нові авто

У травні у Кропивницькому та Кіровоградській області зареєстрували майже 120 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $32 тис...

18.06.19, 14:00
Сутність та функції грошей

Перехід від натурального господарства до товарного виробництва, тобто виробництва продукції не для особистого споживання, а для його обміну, зумовив виникнення потреби в універсальному товарі, який міг би виконувати функцію загального обмінного еквіваленту для спрощення процесу обміну товарами. За різними історичними джерелами, гроші виникли в 7-му столітті до н.е. в стародавній Греції або у стародавньому Китаї.

19.06.19, 12:00
Закон грошового обігу

Грошовий оборот – це частина загальноекономічного обігу, яка відображає рух грошей в готівковій та безготівковій формах в процесі розширеного суспільного відтворення та обслуговування нетоварних виплат і розрахунків.

19.06.19, 12:00
Грошова система. Види грошових систем

Грошова система – це форми організації грошового обігу, що склались історично і закріплені національним законодавством. У залежності від видів грошей, розрізняють грошові системи двох типів:

20.06.19, 16:00
Сутність, принципи та етапи кредитування

Кредит (походить від лат. cлова Credo – довіра, довіряю) – це система відносин, що виникають між позикодавцем (кредитором) і позичальником (дебітором), з приводу мобілізації тимчасово вільних грошових коштів та їх використання на умовах повернення та плати за використання.

22.06.19, 12:00
Форми кредиту

В залежності від форми надання розрізняють 2 види кредиту: товарний та грошовий. У товарній формі кредитні відносини виникають між продавцями та покупцями, коли останні отримують товари чи послуги з відстроченням платежу, це є комерційний кредит. Якщо в покупця немає грошей для придбання товару, то він може бути добровільно переданий продавцем споживачу в кредит, а факт передачі оформляється векселем.

23.06.19, 12:00
Банки. Банківська система України

Банки виконують такі функції:

24.06.19, 12:00
Кредитна система

Кредитна система – це сукупність різноманітних кредитно-фінансових установ, що працюють на ринку позичкових капіталів та здійснюють акумуляцію та мобілізацію грошового капіталу.

25.06.19, 12:00
Походження грошей

Перехід від натурального господарства до товарного виробництва, тобто виробництва продукції не для особистого споживання, а для його обміну, зумовив виникнення потреби в універсальному товарі, який міг би виконувати функцію загального обмінного еквіваленту для спрощення процесу обміну товарами. За різними історичними джерелами, гроші виникли в 7-му столітті до н.е. в стародавній Греції або в стародавньому Китаї, у вигляді шматочків металу із зображенням на них облич керівників держави.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Надежда .​Серебряное озеро (Скала)
Добрый вечер возможно ли снять дом или комнату рядом с озером
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту