Новости

26.06.19, 12:00
Розвиток теорії грошових відносин

Теоретичні проблеми розвитку грошових відносин завжди посідали чільне місце в системі наукових досліджень практично всіх шкіл і течій економічної думки. Можна без перебільшень засвідчити, що економічна наука виникла як результат аналізу грошових відносин.

26.06.19, 16:00
Специфічні функції грошей

Разом із загальними функціями грошей, існують специфічні функції, які заслуговують на окрему увагу. Серед них слід виділити функцію кредитних грошей, функцію співставника вартості і споживчої вартості, та функцію створення облікових балансів.

27.06.19, 12:00
Гроші та держава

Теорія грошей вивчає не тільки сутність і функції грошей, а й вплив грошового обігу та грошово-кредитної політики на стан економіки в цілому. Гроші є невід’ємним елементом сучасної економічної системи, стабільність грошової одиниці держави є показником загальноекономічної та соціально-політичної стабільності держави.

28.06.19, 12:00
Гроші, капітал та фінанси

Дуже часто поняття гроші, капітал та фінанси ототожнюються, а це не є правильним.

26.06.19, 14:00
Подорож до міста Росичів: що подивитись у Корсунь-Шевченківському?

Літо — пора для подорожей! Хтось вирушає на море, хтось ховається від спеки у горах, хтось їде в село до бабусі, ну а я ж вкотре відправляюсь на знайомство з черговим містом України. Цього разу, вибір припав на не дуже велике, однак старовинне місто у Черкаській області — Корсунь-Шевченківський...

26.06.19, 10:00
Пізнаваймо історію нашої Конституції!

Екскурсію-лекцію «Традиції конституційної творчості» провела днями громадська організація «Екскурсійно-інформаційний центр»....

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Надежда .​Серебряное озеро (Скала)
Добрый вечер возможно ли снять дом или комнату рядом с озером
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту