Новости

18.04.15, 14:00
У Дендропарку почали цвісти тюльпани

Кіровоградський Дендропарк радує городян і гостей міста кожної пори року - алеями, атракціонами, кафе, розвагами - але, безперечно, саме навесні він - найкрасивіший, - у тому числі за рахунок цвітіння тюльпанів!...

18.04.15, 16:00
Архітектура - жива історія народу

Днями у Кіровоградському обласному художньому музеї було розгорнуто експозицію «Жива історія народу» до відзначення Дня пам’яток історії та культури України та Міжнародного дня пам’яток і визначних місць....

18.04.15, 18:00
Кіровоградські активісти взяли участь в освітньому семінарі  «Сучасні засоби контрацепції та планування сім’ї”.

Розвінчання міфів довкола сучасних засобів контрацепції, ситуаційні вправи та багато корисної інформації щодо збереження репродуктивного здоров'я

19.04.15, 12:00
Долаючи лідерів

«Зірка» розгромила «Тернопіль»

19.04.15, 14:00
​Державтоінспекція Кіровоградщини знайомить малюків із роботою служби

У гості до управління Державтоінспекції завітали вихованці кіровоградського дитячого садочку №17, у рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності дитини, який наразі триває в обласному центрі.

19.04.15, 16:00
Творча зустріч "Поетична весна"

Розкривається сяйво душі, розгортається простір думок, окриляються юні серця від спивання нектару Поезій. Їх магічна глибінь, почуттєвий акорд проникає в серця молодих, проростає там новим натхненням.

19.04.15, 18:00
"Lounge Day" в Steakhouse

Совершенный формат отдыха