Новости

09.04.15, 12:33
Третину мільйона зібрали на Великодньому Аукціоні у Кіровограді!

У середу 8-го квітня у Кіровограді пройшов Шостий Благодійний Аукціон, який традиційно відбувається у нашому місті напередодні великодніх свят. Організатори акції - Кіровоградський обласний художній музей та медіа-група «весь Кіровоград» – зібрали на аукціон 40 лотів та запросили понад сімдесят гостей. Перебіг аукціону транслювало он-лайн «Кіровоградське Інтернет-Телебачення».

10.04.15, 16:00
Анна Заречная и Елена Стенчикова: Self Made Group!

"Быть всегда на высоте и добиваться большего!" - таков девиз Self Made Group, которую создали этой весной в Кировограде Анна Заречная и Елена Стенчикова!...

11.04.15, 10:00
​В гостях у казки

До бібліотеки завітала незвичайна гостя – Мудра Сова

12.04.15, 18:00
​Нападник кіровоградської «Зірки»  увійшов до символічної збірної 20 туру

Олексія Чичикова відзначили три провідні футбольні сайти України

11.04.15, 12:00
Новий випуск інформаційного бюлетеню “НДО-Інформ”

Пропонуємо до вашої уваги новий випуск інформаційного бюлетеню “НДО-Інформ”!...

11.04.15, 14:00
Бібліотека не здається і бореться за перейменування: Шевченко vs Гайдар

І знову чергове розчарування. Сьогодні вдруге питання зміни найменування Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара та присвоєння їй імені Т.Г.Шевченка не знайшло повноцінної підтримки у депутатів обласної ради....

11.04.15, 18:00
Раки - в меню ресторана "Стейк Хауз"

Кировоградский ресторан "Стейк Хауз" готовит раков!...

10.04.15, 18:00
Готовьтесь к Пасхе красиво

"Квіткове подвір'я" и этно-кафе "Шинок" предлагают самые красивые и вкусные пасхальные корзины в городе

12.04.15, 10:00
Вечір естетичного релаксу

У вечірній час, в бібліотеці вирували музика, поезія, танці та мистецтво хенд-мейд.

12.04.15, 12:00
​Вперше у Кіровограді проходять навчально-тренувальні збори збірної команди України з легкої атлетики

На стадіоні ФК «Зірка» відбулася зустріч президента Федерації легкої атлетики Кіровоградської області Геннадія Заболотного, провідного тренера з легкої атлетики Валерія Заботкіна з членами і тренерами збірної команди України з легкої атлетики по метанню диску та штовханню ядра.