Новости

09.04.15, 10:00
Все обо всем: Афиша событий в Кировограде

Кировоградский еженедельник "Все про все" продолжает совместный проект с сайтом "Тусовка" - рубрику "Афиша", в которой публикуются анонсы самых интересных событий ближайшей недели!...

06.04.15, 18:00
Борщ від "Кулінарної Сотні Кіровоградщини" смачний - перевірено!

Минулої суботи Кулінарна Сотня Кіровоградщини знову фасувала сухі борщі та супи для наших захисників!

07.04.15, 8:30
​Сьогодні - Всесвітній день здоров'я

Подбайте про майбутнє - воно залежить від вашого репродуктивного здоров'я!

07.04.15, 10:00
Вкусно и душевно - Хитовый вечер в Steakhouse

В минувшую пятницу кировоградцы слушали каверы на легендарные композиции под самые вкусные стейки в городе

07.04.15, 12:00
Зустрічаємо Великдень

Підготуватися до свитлого свята мали нагоду усі бажаючі, відвідавши засідання творчої студії «фАРТ».

07.04.15, 14:00
​Комп'ютерні технології - на службі тюремної медицини

Громадські активісти, враховуючи важку ситуацію з матеріальним забезпеченням медичних частин і дефіцит медичного персоналу, вирішили максимально використовувати можливості комп'ютерних технологій. Завдяки відкритості управління ДПтСУ Кіровоградської області до новацій, учасники зустрічі вирішили зайнятися підготовкою до запуску реєстру ВІЛ - позитивних пацієнтів....

07.04.15, 16:00
Дивіться он-лайн Великодній Благодійний Аукціон

Вже завтра - 8-го квітня, - у Кіровограді пройде Шостий Великодній Благодійний Аукціон, який традиційно відбувається у нашому місті напередодні великодніх свят....

07.04.15, 18:00
Перемогу з волейболу здобула команда кировоградського "Обленерго"

Відбувся II-й Турнір з класичного волейболу серед чоловічих команд пам'яті старшого викладача кафедри фізичного виховання КНТУ Шевченка Миколи Івановича.

08.04.15, 10:00
Столетие геноцида армян 1915 – 2015

На пороге столетней годовщины Геноцида армян каждый из нас чтит этот трагический период истории и продолжает озвучивать свое нет преступлениям против человечества. Это наш долг перед невинными жертвами, нашими предками и перед всем человечеством...