Новости

13.04.15, 10:00
Мехенді - філософія, енергетика, естетика

У бібліотеці ім. Бойченка відбувся майстер-клас з розпису хною від Альбіни Печеної

12.04.15, 14:00
Кіровоградська дитяча обллікарня отримала від фонду "Серце до серця" новітнє обладнання

Спеціалізований офтальмоскоп Heine Omega 200, призначений для дослідження сітківки ока та діагностування вад зору, в тому числі у недоношених дітей, регіональний представник БФ Олександра Буряк вручила завідуючому відділенням Олександру Кучерявому

11.04.15, 16:00
Сьогодні громадський транспорт в Кіровограді працює довше

Для всіх, хто прямує до храмів на святкові служіння роботу громадського транспорту на основних маршрутах міста подовжено.

12.04.15, 16:00
Великдень на каналі "Кіровоград": Зі святами!

Творча група програми "Ранкова кава", що виходить на каналі "Кіровоград", підготувала серію відео-замальовок з нагоди Великодня!...

13.04.15, 14:00
Центр психологии примет в дар фигурки!

Кировоградский Центр психологии "АЛЬТА" в лице детских психологов и дефектологов примет в дар для психотерапевтической работы с детьми фигурки, статуэтки, игрушки в виде человечков, людей.

13.04.15, 12:00
Збереження репродуктивного здоров'я жінок Кіровоградщини: досягнення і виклики

В ефірі "Радіомайдану" говорили про репродуктивне здоров'я і планування сім'ї

13.04.15, 16:00
Мейнстрім по-кіровоградськи

Студенти кіровоградського кібернетико-технічного коледжу зустрілися з адмінами відомих кіровоградських груп у «ВКонтакте».

14.04.15, 12:00
Адаптація для демобілізованих

Обласну програму підтримки учасників АТО та сімей загиблих бійців вирішили змінити. Тепер документ розповсюджується і на демобілізованих військових...

14.04.15, 10:19
Міжнародний обмін - в усі школи!

Україно-німецький освітній досвід Олександрійського колегіуму розповсюдять по іншим навчальним закладам Кіровоградщини...

14.04.15, 14:00
Тарифи: Зміни, пояснення, рекомендації

Програма "Ранкова Кава", що виходить в ефірі каналу "Кіровоград", підготувала для глядачів наглядну інформацію про зміни у тарифах на послуги ЖКГ...

Архив новостей