Новости

10.03.16, 12:00
Тарасовими шляхами Приінгулля

Щороку в ці березневі дні Україна вшановує пам'ять геніального поета – Тараса Григоровича Шевченка.

10.03.16, 14:00
Кіровоградців закликають пройти флюорографічне обстеження

Кіровоградська мережа ЛЖВ спільно з управлінням охорони здоров’я міської ради з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводить місячник боротьби з туберкульозом «Туберкульоз STOP».

12.03.16, 10:00
​Чарівні, гарні та талановиті – дует «Анна-Марія» в Кіровограді

Відбулась надзвичайна зустріч у рамках молодіжного клубу "Strong wave" : гостями стали справжні зірки сучасної української естради - співочий дует Анна і Марія Опанасюк.

12.03.16, 12:00
Мільярд весняних дзвінків у мережі Київстар

У період з 5 по 8 березня в мережі національного телеком-оператора Київстар було здійснено майже мільярд дзвінків, надіслано 62 млн SMS і 633 тисячі MMS, а також передано 361 ТБ даних за допомогою мобільного інтернету

12.03.16, 14:00
Тысячу млинців з'їли у бібліотеці

У рамках бібліопроекту «Креативна середа», Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва відсвяткувала середу-ласунку Масляного тижня.

12.03.16, 16:00
Кіровоградцям презентують культурну спадщину вірменів України

Унікальна фотовиставка лише тиждень відкрита до перегляду

13.03.16, 10:00
Прославляєм жінку та святкуєм Масляну!

Я вважаю, що все прекрасне на землі – від світла сонця, а життя прийшло від жінки. Скільки поетів оспівували її у своїх віршах та піснях, скільки пошани намагалися віддати жінці-трудівниці. Та як часто у повсякденному житті ми забуваємо сказати звичайні слова любові жінці. А жінки не вимагають пожертви, а самі ладні віддати життя задля своєї родини. Особливо ті, кого доля випробовує повсякчас. Сьогодні я говорю про жінку, яка виховує дитину-інваліда....

13.03.16, 14:00
Весняний авітаміноз: як з ним боротися?

Прихід весни для багатьох людей супроводжується виникненням авітамінозу. Захворювання проявляється по-різному. Усе залежить від того, дефіцит якого вітаміну виникає в організмі. При дефіциті вітаміну А погіршується зір, стають ламкими волосся і нігті, з'являється лупа....

13.03.16, 16:00
UNICEF запустил восстановление школ в Донецкой области

UNICEF опубликовал свой февральский отчет по текущей ситуации в зоне конфликта, а также – планах на ближайшее будущее. По ссылке - весь отчет, а в нашем материале – несколько акцентов....