Новости

21.06.18, 14:00
​Кропивничани готові вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами

Столярний цех, швейна майстерня, дизайн-школа, зелений хутір, жіночий хаб, клуб спортивного туризму – такі соціальні підприємства можуть з’явитись у Кропивницькому вже незабаром, адже 19-го червня майже шість десятків підприємців, громадських активістів, викладачів, митців, айтішників, журналістів зібрались у креативному просторі KOWO на «гараж ідей» для соціального підприємництва....

21.06.18, 20:00
Служба зайнятості та соціальне регулювання держави

Реалізація конституційних прав громадян України щодо вільного вибору зайнятості і захисту від безробіття незалежно від національності, статі, віку, соціального стану, політичних і релігійних переконань потребує створення та діяльності державного органу з питань зайнятості населення. Для реалізації політики зайнятості населення створено Державну службу зайнятості, діяльність якої фінансується з Дер­жавного фонду сприяння зайнятості. Послуги цієї служби нада­ються безплатно.

24.06.18, 12:00
Закордонний досвід регулювання зайнятості

Досвід країн з розвиненою економікою свідчить, що інвестиції в людські ресурси зростають, оскільки є необхідною умовою модернізації виробничих систем. Така політика проводиться на рівні як держави, так і окремих господарських об’єктів. У Франції, наприклад, з державного бюджету на зайнятість виділяють 6,8% коштів, а відрахування підприємств, соціальних установ, різні внески за обсягом майже в 1,5 рази перевищують надходження з бюджету.

25.06.18, 10:00
Програмування в системі державного регулювання зайнятості

Державна активна політика зайнятості передбачає розробку програм сприяння зайнятості. Ці програми можуть охоплювати як окремі категорії населення, передусім маргінальні групи: молодь, жінок, інвалідів, так і специфічні випадки загрози безробіття, зумовлені економічною або іншою ситуацією (демографічним, політичним, стихійним лихом тощо).

26.06.18, 10:00
Активні і пасивні заходи системи державного регулювання зайнятості

Зниженню шкідливості умов праці та їх трудомісткості сприяє науково-технічний прогрес. Виділяють дві групи соціальних результатів упровадження нової техніки: а) поліпшення виробничого середовища, насамперед умов праці (забрудненість, безпека праці, температурний режим, шумовий та вібраційний фон тощо), і б) поліпшення стану навколишнього природного середовища, що проявляється у ліквідації чи скороченні забрудненості техногенними викидами повітряного басейну, водоймищ, землі.

27.06.18, 10:00
Активні важелі впливу на зайнятість

Слід наголосити, що створення нових постійних і тимчасових робочих місць у сучасних умовах значною мірою залежить від розвитку малих підприємств і кооперативів. Нині в Україні на них припадає приблизно 60% загальної кількості зайнятих у недержавних структурах.

28.06.18, 10:00
Державне регулювання ринку праці

Ринок праці – це сукупність соціально-економічних відносин з приводу зайнятості та використання працівників у суспільному виробництві.

22.06.18, 18:00
Літо в розпалі - час у відпустку!

Куди поїхати відпочивати влітку? Саме це питання наразі турбує більшість українців. Бо справді, куди? Адже, відправляючись у літню подорож, ми прагнемо і відкрити для себе нові країни, і задовольнити свою пристрасть до пригод, і, авжеж, поліпшити здоров’я. Спільно з центром міжнародних послуг «САМІТ» ми підготували варіанти, які допоможуть визначитися з планами на літо....

22.06.18, 10:00
​Унікальна пропозиція від компанії «Енергетика майбутнього»

З 18 червня по 18 липня «Енергетика майбутнього» запрошує усіх бажаючих отримати консультацію стосовно будівництва сонячних електростанцій!...

25.06.18, 12:00

Днями у приміщенні медичного коледжу відбулась велика медична конференція, на яку з’їхались медики з усієї Кіровоградської області. Близько ста гостей заходу більше трьох годин обговорювали стан медичної галузі в області, хід медичної реформи та готовність до неї медичних закладів, лікарів і місцевого самоврядування....

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…